SERAMİK

Seramik Kareleme Testereleri

Otomatik ve manuel makinalar için Ø250 mm ve Ø300 mm ölçülerinde üretilmekte olup, talep halinde değişik çaplarda da üretilebilir. Yer seramikleri ve granit seramikler için temiz kesim yüzeyi ve hızlı kesim; duvar seramikleri için de çok hassas ve temiz kesim yüzeyi sağlamaktadır.

Seramik Pah Testereleri

Kademeli otomatik makinalarda 45° pah açma ve dilimleme öncesi pah işleminde kullanılmaktadır. Değişik pah yüzey kalitesi için (kaba, ince, mat, parlak vb.) farklı elmas tane kalınlıklarında üretilmektedir.

Vitrifiye Matkap Grubu

Vitrifiye üretim hattında her çaptaki delik ihtiyacını karşılamak için, CNC ve havalı el aletlerinde kullanılmak üzere üretilmektedir.

Pantograf Diski

Vitrifiye üretim hattında, CNC taşlama ve pantograf makinalarında kullanılan farklı sertlikteki seramiklerde; hızlı kesim, çıtlamasız kenar ve temiz yüzey elde etmek için çeşitli çaplarda, özel formüllerle üretilmektedir.

Çapak Taşlama Diski

Vitrifiye üretim hattında taşlama gerektiren yüzeylerin işlenmesinden sonra, parlak sır tabakasında meydana gelebilecek kenar çıtlamalarını düzeltmek ve inceltmek için el motorlarıyla kullanılır. 65 mm çapında üretilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir