MERMER

Mermer testereleri

Bütün sert bej ve oniks türleri, emperador dark, emperador light, dark olive, olive marone, carrara vb. gibi yüksek çıtlamalı, kesimi zor ve kesim verimi düşük kalan mermer türleri için hassas testere üretimi yapan firmamız, ülkemizde önde gelen mermer firmalarının bu alandaki talebini başarıyla karşılamaktadır.

Mermer matkapları

Mermer cephe kaplama uygulamalarında ankraj deliği delmek için kullanılan, uzun ömürlü sulu delme ürünümüzdür. Farklı sertlikteki mermer türleri için özel formüllerle, yüksek hızlı delme ve ilerlemeyi sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Mermer Frezeleri

CNC ve otomatik tezgahlar için tasarlanmış olan bu ürünümüz, her türlü sertlik kademesindeki mermerler için ayrı formüllerle ve istenen çaplarda üretilmektedir.

Elmaslı Silim Taşı (Frankfurt tip)

Mermer yer döşemesi, plaka silimi vb. gibi silim ve parlatma ihtiyaçları için cila öncesi aşındırma ve yüzey düzeltme işlemine en uygun malzemedir.
İthal benzerleri kaba ve orta kesim için kullanılırken üretimimiz olan elmaslı silim taşları, kaba, orta, ince, son perdah ve hon yüzeyi olmak üzere 5 ayrı kademede yüzey işlemek üzere üretilmiştir. Yüzey düzgünlüğü ve parlatma kalitesi olarak manyezitli taşlardan çok daha verimli, hızlı aşındıran ve uzun ömürlüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir