GRANİT

Granit testereleri

Granit plaka, fayans, döşeme vb. gibi tüm uygulamalarda her sertlik derecesindeki granit türlerinin kesimi için üretilmiştir. Benzerlerinden farklı olarak testerelerimiz; hassas kesim, çıtlamasız 45 derece kesimi, çok temiz kesim yan yüzeyi, ince çıta kesimi vb. gibi özel ihtiyaçlara cevap verebilecek tek üründür.

Granit matkapları

Granit cephe kaplama uygulamalarında ankraj deliği delmek için kullanılan, hızlı ve uzun ömürlü sulu delme ürünümüzdür.

Granit Karotları

Granit tezgah, basamak, parapet vb. gibi uygulamalar için sulu kullanıma uygun, hassas delik yüzeyi veren, matkap ve spiral motorlarında kullanılabilen tiplerde üretilmektedir.

Granit Frezeleri

CNC ve otomatik tezgahlar için dizayn edilmiştir. Her türlü sertlik kademesindeki granitler için ayrı formüllerle ve istenen çaplarda üretilmektedir.

Elmaslı Silim Taşı (Frankfurt Tip)

Granit yer döşemesi, plaka silimi vb. gibi silim ve parlatma ihtiyaçları için cila öncesi aşındırma ve yüzey düzeltme işlemine en uygun malzemedir.
İthal benzerleri kaba ve orta kesim için kullanılırken üretimimiz olan elmaslı silim taşları, kaba, orta, ince, son perdah ve hon yüzeyi olmak üzere 5 ayrı kademede yüzey işlemek üzere üretilmiştir. Yüzey düzgünlüğü ve parlatma kalitesi olarak manyezitli taşlardan çok daha verimli, hızlı aşındıran ve uzun ömürlüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir